halloween tag

31. října 2015 v 14:15 | tinne newyorker

když umřel děda tak se mi hodněkrát stalo,že v mém pokojíčku kolem pulnoci,když jsem se vzbudila tak bylo uplně chladno.venku byla zima a padal sníh,ale u nás doma bylo když jsem usínala krásně teploučko.

mráz mi jel po zádech...

a tak jsem to řekla mamce a ta mi na to řekla..že když byla v práci tak slyšela někoho chodit po parketech.ale v místnosti nikdo nebyl.a babička mi řekla,že když v noci ponocovala,tak že viděla v dědovém pokoji takoví mlhaví stín..když jsem spala u babičky tak jsem měla také divný pocit.

já na duchy věřím,a věřím na to,že když někdo umře,tak se bud znovu narodí..nebo je tady mezi námi jako duch..
když mi bylo deset tak jsme s kamarády vyvolávalli duchy.v kočárkárně u sklepa v bytovce.vyvolávali jsme boženu němcovou to je taková klasika.a pak jsme dostali strach a odvolali jsme ji.a šli jsme každý domu.jeden kluk nám řekl,že ona má zlého ducha,proto že ji pořád někdo vyvolává.
a pak nám ještě řekl o klukovi,kterého našli uškrceného a den předtím měl taky vyvolávat duchy.a mi jsme byli malí tak nás to hafo vyděsilo.
takže nikdo celou noc nespal a já jsem se ráno probudila s fleky na krku jako kdyby mě někdo škrtil..od té doby jsem se bála duchy vyvolávat..tak to byla moje zkušenost s duchy.doufám,že se vám to líbilo..vaše tínnka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luna-dark luna-dark | Web | 31. října 2015 v 14:21 | Reagovat

ou, asi mamka vypla topení... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama