jak na kouřové oči?

15. října 2015 v 15:26 | tinne newyorker

kouřové oči-jistota se kterou nikdy nic nepokazíte..

1.vezměte matné krémové stíny nebo fixační bázi pod oční stíny a naneste je na víčko..zneutralizujete tak barvu,vyhladíte víčka a zajistíte,aby následující linky lépe držely..
2.použijte světle šedé stíny a štětec na stíny a naneste je krouživími pohyby na pohyblivé víčko..při líčení se dívejte přímo do zrcadla,stíny by měly tvořit mandlový tvar a měly by zasahovat jen do do záhybu oka..
3.smíchejte tmavě šedé a černé stíny a naneste je tak jako v kroku dva.jen se ted zaměřte na to,aby byly stíny ve vnějším koutku oka o něco tmavší než ve vnitřním..
4.vezměte štěteček a naneste matný krémový stín pod obočí..místo stínu mužete použít tekutý rozjasnující korektor..oko se tím puvabně prosvětlí.
5.vezměte tužku na oči a udělejte s ní linku podél horních řas,zkuste ji mezi řasy vtečkovat,bude tak pusobit mnohem přirozeněji..
6.zopakujte totéž u spodních řas,ale nezvýraznujte tentokrát celou linku,jen dvě třetiny,vnitřní koutek vynechte..
7.chcete-li oči ještě výraznější namalujte si tužkou linku i na hranu spodního víčka..zdá se vám to obtížné?uchopte tužku,přiložte si ji do vnějšího koutku,zavřete oko a projedte ji přes celé oko..
8.naneste řasenku,klidně ve dvou vrstvách..
9.zkontrolujte zda vám stíny neopadaly pod víčko..pokud ano odstrante je vatovou tyčinkou..a pak v případě zamaskujte oči 
korektorem.
LíbajícíLíbajícíSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama