Listopad 2015

francie

22. listopadu 2015 v 15:07 | tinne newyorker
paříž-
kam v paříži do klubu silencio-pamatujete na mulholland drive davida lynche,tento klub byl vybudovaný v tomto filmovém misteriu.musíte mít ale členství..
kam do bazénu-piscine molitor,tenhle bazén zase hraje velkou roli ve filmu pí a jeho život,není nad to se v něm vykoupat v nočních hodinách.
restaurace septime-tam prodávají nejlepší jídlo v paříži..jinak v paříži najdete kuchyně z celého světa tak se nají opravdu každý..
kam zajít ještě ve francii do port vauban,antibes-jedte tam na nákupy v ulici do rose d antibes je spousta parfumeríí..butiku,šperkařství,a beauty salonu..
cannes je hlavní město luxusu kam na pláže midi plage,belle plage,royal plage..
a konečně port de saint-tropez-je prostě ikona,pláže,bary,a nákupy..všechny ty nejlepší značky...dior,hermes..
a to je vše co vám chci dnes říct vaše tínka..

španělsko-sublimotion,ibiza

22. listopadu 2015 v 14:42 | tinne newyorker
sublimotion v ibize ve španělsku..v součastnotnosti nejdražší restaurace na světě.46000na osobu.šéfkuchař je paca roncera,je tam dokonalá multimediální show..
která ohromí všechny vaše smysly.
v téhle restauraci je jenom jeden stul,ale nikdy nezustane ani místo volné..je tam kinoplátno,které vás s každou změnou programu vezme do jiného světa..20chodové menu..tady si nevybíráte vyberou za vás..je obměnována i teplota a vlhkost v místnosti.,aby se zintenzivnili gastronomické dobrodružství hostu..zkuste to.

kam v madridu

21. listopadu 2015 v 15:59 | tinne newyorker
taxi-není potřeba metrem se dostanete všude kam potřebujete,a do centra je to kousek..
zahrady na domě-madridané milují zelen a umějí sní divi,pěstují botanickou zahradu na střechách svých domu tuto krásu najdete v caixa forum.jejich autorem je architekt patrick blank..
velká trojka-nemusíte mít strach,že zablodíte.tři nejvýznamější muzea jsou vedle sebe prado,muzeum královny sofie,thyssen,najdete je na jedné třídě,kterou všichni nazívají paseo del arte..
na každém rohu je minimálně jedna restaurace,kavárna,tapas bar,nebo něco kde se prodávají sladkosti,košíčky z lískového těsta,nebo ořechy v medu.objednat si mužete i slanou variantus nespecifikovanou směsí masaa zeleniny.a k tomu samozdřejmě skvělé červené víno..a nahořklé papričky v mořské soli,sušená šunka a ovčí sýr manchego. ty najdeme v tapas barech.
madrid leží ve vnitrozemí a ryby se zde musí dovážet s ostatních měst ve španělsku ale ryby jsou zde vynikající..například-mercado de la reina.
široké ulice po,kterých se prohání vánek a nespočetné množství zahrad,parku,upravené keře a stromy,jezero s lodkami,sochy,lavičky,fontány..
v san miguel jsou sýry,vína,ovoce,ryby,šunka,sladkosti..v madridu jsou populární i bleší trhy..mají tady i skvělou pizezerii-pizzeriadelfina..
kam na jídlo-yakitoro,asijské jídlo,oblíbená je hlavně domorodci.
los galayos-tapas bar
taqueria la lupita-mexická kuchyně
federal cafe-zde mají skvělou kávu
mereado de la reina-tento bar,restaurace je hodně oblíbený
no.-restaurace norerestaurant.es
určitě navštivte místní knihovnu klementinum
a kam jít do pelíšku-only you hotel a lounge,butikový typ hotelu,pokoje menší utulné..
gran mella fenix hotel-pohotoví a nápomocní zaměstnanci..

vášen shopaholicu!!!!!

9. listopadu 2015 v 14:40 | tinne newyorker
muj style.
moje vášen,muj style,moje láska.je řeč o nakupování..není to moc ušlechtivé ani se na to neumírá,ale já to miluji.
i někteří muži mají víc oblečení než ženy.když si koupím něco nového na sebe tak mám takovou radost až blaženost.oblečení je většinou u mě sezonní záležitost..jenom bundy s kabáty občas mám i starší než jeden rok.a copak se dá plánovat rande,nebo když jdete do školy,do práce na výlet aniž by jste měla-měl co na sebe.super oufit je vždy zárukou uspěchu..
ta je libová..
vždycky se cítím dobře,když mám na sobě něco nového..proto,když si kupujete něco nového na sebe získáváte kus svého nového já..a každá nová sezona je pro mě velký zážitek..
je oblečení do kterého se vyplatí investovat,a pak je oblečení na kterém se hodí ušetřit.a čím dražší věci si koupíte tak by měla být v neutrálních barvách pro každou sezonu bílá, černá, bežová,šedá..
muj style..
vytvořte si vlastní styl takový,který nebude mít každý ale zároven bude in..

jeffree star

5. listopadu 2015 v 15:17 | tinne newyorker
jeffree star je jeden z dalších mích vzoru naprosto ho miluju.je uplně libový.
narodil se jako jeffrey lynn steininger,je to americký model,modní návrhář,vizážista,dj,zpěvák,skladatel...S vyplazeným jazykem
bydlí v los angeles.
je internetovou celebritou známou z my space.má i svou značku kosmetiky.
vyučuje také lipsticknick make-up lekce napříč celou amerikou a nejen tam.narodil se 15listopadu v roce 1986 v orange country v kalifornii v u.s.a.
pseudonim star vznikl,že si už v utlém věku si uvědomil,že je gay.otec mu zemřel brzy.a vyrustal sám s matkou.v době kdy chodila na přehlídky tak jí bral líčidla a a experimentoval snimi.vedlo to až k posedlosti. pak přemluvil mamku,aby se tak mohl líčit i do školy.už na prvním stupni střední školy.
jeho alba se jmenují-
cupcakes taste like violence
beauty killer
mr.diva

a to je tak pro dnešek všechno co vám chci říct hezký den vaše tínnka..