Leden 2016

granny hair trend

25. ledna 2016 v 14:17 | tinne newyorker
barva roku je zaručeně šedá..říká se tomu granny hair trend..stříbrná barva vlasu se stala hitem napříč generacemi..šedini už nejsou ostudou jsou modní hit pro teenagerky i pro krásky a ženy v nejlepších letech..šedá barva je hitem i v šatníku není vubec nudná..je to modní hit...
modní výstřelek odstartovala přehlídka jeana paula gauntiera na pařížském týdnu mody,když se na mole objevili modelky se stříbrnými vlasy..je třeba podporovat přirozenost a pustit do modního světa i starší krásky..modní fanoušci byli nadšeni..modní svět takhe experimentoval i v roce 2011..
stříbrnou barvu na vlasech nosí třeba samantha ravndahl-blogerka...nebo lady gaga,ariana grande,rihanna,kelly osbourne..
a to je vše co vám chci říct vaše tínnka...

sneakers obchodník-reseller

14. ledna 2016 v 13:15 | tinne newyorker
představte si,že existuje práce,kde kupujete a prodáváte tenisky.spočívá v tom,že nakoupíte deset nebo dvacet páru tenisek..těch nejlepších přes internet nebo v zahraničí..a pak je prodáte za vyšší cenu.vyděláte si tak na svoje vlastní tenisky..a když se vám daří i na něco víc..
někteří lidé jsou schopni dát třeba za jeden pár tenisek i 20 000 kč..ale ne vždy prodáte všechny tenisky,které nakoupíte a ne vždy se obchod daří..když už jste pak i známí mužete prodat tenisky i celebritám..nejlépe je když seženete tenisky,které jsou těžko k dostání..to pak o ně je rvačka..
známí obchodník je u nás adam šeda-je mu 18..
a píše blog sneaker-mag.cz
na kterém sdílí vše co se o těchto botách šustne.zkuste to i vy..já jsem o téhle práci nevěděla a velmi mě to zaujalo,tak jestli o tom něco víte vy co jsem si nepřečetla já tak pište do komentu..podle mě je to dobrá práce..mužete třeba rozjet super kariéru..

kam v berlíně

9. ledna 2016 v 16:04 | tinne newyorker
sohohouse berlin...
kam v berlíně-
restaurace dudu-
vynikající jídlo a interiér moderního bistra..
monsieur vuong-
skvělá vietnamská kuchyně za pár eur..je tu neustále plno...
hotel monbijou-butikový hotel jen kousíček od slavného hackescher market..
sohohouse berlin-nejvíc wow hotel v berlíně bydlel tu brad pitt i eduart norton..na střeše je bazén s barem a stojí to za to..
bar taused-
bar s vynikající kuchyní diskrétně schovanými za vraty pomalovanými graffiti,tohle je opravdový kus berlína..
the corner-když v berlíně na nákupy tak určitě sem..jedinečný conceptstore nabízí značky jako jsou adidas original nebo dior..
hotel amano-
hotel,který leží přímo v srdci mitte nejvíc cool berlínské čtvrti,nabízí nejen designové pokoje za skvělé ceny,ale hlavně užasný bar na střeše..
kromě hotelových hostu se tu scházejí i místní..
creme de la creme-
tenhle ráj všech smyslu si nenechte ujít..
mužete si tu dát báječný oběd.
ve středomořské zahradě posedět až do večeře a po večeři se přesunout do baru..kam se sjíždějí ti nejlepší dýdžejové..tohle je něco jako 25 v 1..
berghein berlin-jeden z největších a asi neslavnějších klubu v berlíně nabízí všechno co si pod pojmen noční klub dokážete představit..deephouse,minimal,drinky...no tak doufám,že vás to inspiruje si zajet do německa..a užijete si to..